Odalar

Standart Oda

 

Odalarımız 2 yetişkin, 1 çocuk konaklamaya müsaittir.
Duş, WC, saç kurutma makinesi, TV, klima (merkezi sistem), ahşap görünümlü zemin, telefon, güvenli kasa, mini buzdolabı, balkon veya teras, bahçe manzaralı. (18-22 m2)

 
İncele   Hemen Rezervasyon Yap

Büyük Standart Oda

 

Odalarımız 2 yetişkin, 2 çocuk veya 3 yetişkin konaklamaya müsaittir.

Duş, WC, saç kurutma makinesi, TV, klima (merkezi sistem), ahşap görünümlü zemin, telefon, güvenli kasa, mini buzdolabı, balkon veya teras, bahçe manzaralı. (22-24 m2)

 
İncele   Hemen Rezervasyon Yap

Aile Odası

 

Odalarımız 4 kişi konaklamaya müsait 2 adet oda mevcut olup, odalardan biri ranzalıdır.

Duş, WC, saç kurutma makinesi, TV, klima (merkezi sistem), ahşap görünümlü zemin, telefon, güvenli kasa, mini buzdolabı, balkon veya teras, bahçe manzaralı. (32 m2)

 
İncele   Hemen Rezervasyon Yap
Tesisimizde odalara giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesisimizde evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesisimizde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içermekte ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulmaktadır.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin tesisimizden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.