Hakkımızda

Hakkımızda

Emsalsiz mimarisiyle ve eşsiz plajıyla çok özel bir tatil köyü, Toros dağlarının eteklerinin Akdenizle buluştuğu çam ormanlarının içinde, geleneksel Anadolu türkevi mimarisinin modern adaptasyonu ile inşa edilmiş 42,799 m² lik alana serpiştirilmiş bir güzellik.

 
 

Emsalsiz mimarisiyle ve eşsiz plajıyla çok özel bir tatil köyü, Toros dağlarının eteklerinin Akdenizle buluştuğu çam ormanlarının içinde, geleneksel Anadolu türkevi mimarisinin modern adaptasyonu ile inşa edilmiş 42,799 m² lik alana serpiştirilmiş bir güzellik.

ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenlik Sistemi, temiz denizin göstergesi olan “Mavi Bayrak” ve Çevreye uyumlu, çevreyi koruyucu tesis ünvanı olan “Yeşil Yıldız” ve “Beyaz Yıldız” sertifikalarına sahip, çocuklu aileler için en ideal ortamı sağlayan tesisimiz, “Ağa Han Vakfı Mimari Ödülü” ne aday gösterilmiş, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından “En Güzel Bahçe Ödülü” ne layık görülmüştür. Bütün odaları tamamen yenilenmiş; en iyi hizmet verebilecek hale getirilmiştir.

Tesiste 30 animatör hizmet vermektedir. Her gece değişik showlar sunulmaktadır. Devamında da plaj ve iskelede After Show’lar misafirlerimizi eğlendirmeye devam etmektedir. Ayrıca tesisimizde açık hava diskosu da bulunmaktadır. Tesisimiz Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde yer almaktadır.

Kemer’e 7, Antalya’ya 35, Hava limanına 45 km. uzaklıktadır.

 
  • Misafir İsteklerini Tam ve Zamanında Karşılamak
  • Yasal Mevzuatlara ve Standartlara Tavizsiz Uymak
  • Çalışanlarımızı Sürekli Eğitmek ve Süreçlerimizi Sürekli İyileştirmek
  • Tedarikçilerimizle Hizmetin Kalitesini Artırmak ve Misafir Memnuniyetine Yönelik Uygulamalarda Açık İletişim Kanalları Oluşturmak
  • Bütün Çalışanların Katılımı ile Planlı ve Disiplinli Çalışarak Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin Sürekliliğini ve Gelişimini Sağlamak
  • Politikamızı Güncel, Global Koşullar ve Beklentiler Doğrultusunda Sürekli Geliştirmek, Yeni Fikir, Öneri ve Eleştirilerin Teşvik Edildiği Ortamı Sağlamak
  • Tüm Faaliyetleri Kapsamında Olası Tehlikeli Durum ve Davranışlar ile İlgili Risk Değerlendirmelerini Sistematik Bir Şekilde Yaparak Önleme Kültürünü Yerleştirmek
  • Hijyenik Ortamlarda, Misafir İstek ve Beklentilerini Karşılayacak, Türk Gıda Kodeksi ve Standartlara Uygun Ürünler Üretmek olarak belirlenmiştir
 

Ekoturizm; Eğlenmeyi, doğayı ve kültürel kaynakları anlayarak korumayı destekleyen, düşük ziyaretçi etkisi olan ve yerel halka sosyo-ekonomik fayda sağlayan bozulmamış doğal alanlara çevresel açıdan sorumlu seyahat ve ziyarettir.

Tesisimizde de ekoturizm kurallarına sadık kalınarak hizmet verilmektedir. Bu doğrultuda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen çevreye duyarlı, saygılı ve çevreyi koruyan tesis anlamına gelen çevreye duyarlılık kampanyası “Yeşil Yıldız” ve sürdürülebilir çevre projesi olan “Beyaz Yıldız” sertifikalarına sahiptir. Mavi bayrak, gerek standartları taşıyan nitelikli plaj ve marinalara verilen uluslararası bir çevre ödülüdür. Temiz, bakımlı, donanımlı, güvenli ve dolayısıyla uygar, sürdürebilir bir çevrenin sembolüdür.

Mavi bayrak özünde temiz deniz suyu, sonrasında da çevre eğitimi ve bilgilendirmeye önem veren gerekli donanıma sahip, iyi bir çevre yönetimini temsil etmektedir. Tesisimiz 1993 yılından bu yana Mavi Bayrak ödülünü gururla taşımaktadır.

 
Ünvan : Ulusoy Turizm İşletmeleri A.Ş.
Sicil No : 237390
Adresi: Ahu Ünal Aysal Cad. No:11
Göynük – Kemer Antalya
E-Posta : info@kemerholidayclub.com.tr
Vergi Dairesi : Marmara Kurumlar
Vergi No : 890 00 29 633
Sermaye: 930.000 TL
YÖNETİM KURULU
Başkan : Yılmaz Ulusoy
Başkan Yrd. : Mehmet Yılmaz Ulusoy
Y.K. Üyesi : Nedime Serap Ulusoy
Y.K. Üyesi : Pınar Ulusoy Şenol
Y.K. Üyesi : Pelin Ulusoy Tepret
Telefon : 444 57 67
E-Posta: info@yilmazulusoyholding.com
 

Yıllar içinde denizcilik, enerji ve turizm sektörlerinin önemli isimlerinden biri olan Yılmaz Ulusoy Holding A.Ş.’nin ilk adımları, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ardından, ülkede hüküm süren zor koşullarda gerçekleşmiştir. Azmi ve ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen Baba Hacı Mehmet Bahaettin Ulusoy, köklü şirketin temellerini; 1920’lerin başında Of ilçesi Solaklı Deresi üzerinde karşıdan karşıya önce sırtında, ardından 1925’te kendi yaptığı salla insan taşıyarak attı. 1928’de ise ilk satın aldığı kamyonla yük ve insan taşımacılığına devam etti.

Baba Hacı Mehmet Bahaettin Ulusoy’un; öngörü, disiplin, adalet ve aile anlayışıyla birlikte işlerini bütünüyle çocuklarına bıraktığı 1952 yılı, genç Ulusoy’lar için yeni bir atılım dönemiydi. Aynı yıl bir aile şirketi olarak Ulusoy Kolektif Şirketi kurulunca, genç Ulusoy’lar şirketin geleceğini belirleyecek kararlar aldı: Kardeşlerden bir kısmı Trabzon’da kalırken, diğerleri Samsun, Ankara ve İstanbul’a yerleştiler.

1959’da Trabzon’da iş hayatına atılan Yılmaz Ulusoy’un bu açılım döneminde tercihi Samsun oldu. Ancak 1973 yılında işlerini ve şirket merkezini İstanbul’a taşıdı.

Ulusoy markası taşıyan tüm şirketler 1995 yılında Ulusoy Ticari Yatırımlar Holding A.Ş. çatısı altında toplandı. Oluşan şartlar gereği 2008 yılında gerçekleşen bölünmenin ardından Yılmaz Ulusoy, çekirdek ailesiyle yola devam etme kararı alarak Yılmaz Ulusoy Holding A.Ş.’yi kurdu ve 20’in üzerinde şirketi bünyesinde topladı. Yılmaz Ulusoy Holding A.Ş.’nin stratejisi ise “yeni yatırımlarla faaliyet alanını daha da genişletmek” olarak tanımlandı. Bu strateji, modern ve dinamik kurumsal anlayışla desteklendi.

Holdingin faaliyet ağırlığı, enerji, denizcilik, turizm ve inşaat olmak üzere dört ana sektörde yoğunlaşmaktadır. Holding bunların yanı sıra madencilik, basın-yayın ve sigorta alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir.